o PM Group

 

Firma PM Group działa na rynku od przeszło 50 lat. Jest jednym z czołowych włoskich producentów żurawi przenośnych HDS montowanych zarówno na podwoziach samochodowych jak, również  pojazdach specjalistycznych ( użyteczności publicznej- wojsko, straż), na łodziach oraz na specjalistycznym taborze kolejowym.

PM Group próbując sprostać stale zmieniającym się potrzebom klientów przyczyniła się do rozwoju i dopracowania swojej technologii czyniąc ją bardzo innowacyjną i konkurencyjną. Poprzez tak wytyczoną ścieżkę rozwoju firma znacząco zaznaczyła swoją obecność i pozycję na rodzimym i zagranicznym rynku.

Siedzibą zarządu jest San Cesario S / P, we włoskiej prowincji Modena.  PM prężnie działa na rynkach zagranicznych wykorzystując do tego celu bezpośrednie biura sprzedaży w Ameryce Północnej, Argentynie, Chile, Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemczech i Rosji, a teraz także w Polsce

Obecnie asortyment PM Group obejmuje ponad 50 modeli żurawi , z ponad 350 możliwymi konfiguracjami. Produkcja jest całkowicie zintegrowana i odbywa się w dwóch zakładach PM.